You don't have javascript enabled. Good luck with that.

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

رييس كانون زنان بازرگان استان اصفهان: از 220 بانوي داراي كارت بازرگاني تنها 43 نفر فعالند

مدیرعامل شرکت آسانسور و پله‌برقی عرش پیمای اسپادانا گفت: استمرار در برگزاری نمایشگاه صنعت آسانسور، اعتباری برای این صنعت به وجود آورده است به طوری که مردم با حضور در این نمایشگاه می‌توانند از کم و کیف این صنعت آگاهی بیشتر و کامل تری حاصل کنند.

مدیرعامل شرکت آسانسور و پله‌برقی عرش پیمای اسپادانا گفت: استمرار در برگزاری نمایشگاه صنعت آسانسور، اعتباری برای این صنعت به وجود آورده است به طوری که مردم با حضور در این نمایشگاه می‌توانند از کم و کیف این صنعت آگاهی بیشتر و کامل تری حاصل کنند.

زهرا گلشن در گفت‌وگو با خبرنگار واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در حاشیه برگزاری هفتمین نمایشگاه اختصاصی آسانسور، پله های برقی، صنایع و تجهیزات وابسته اظهار کرد: آموزش و اطلاعاتی که در این نمایشگاه به مردم ارایه می‌شود، باعث روشن شدن ذهن مردم می‌شود و می‌تواند از بروز حوادثی که متأسفانه گاه خطرات جانی به دنبال دارد، جلوگیری کرده و در نهایت عاملی برای فرهنگ‌سازی در این عرصه شود.

وی اظهار کرد: متأسفانه شرکت‌هایی از چین و ترکیه آمادگی حضور در این نمایشگاه را داشتند که به دلیل همزمانی این نمایشگاه با ماه محرم، از حضور در این نمایشگاه انصراف دادند.

رییس کانون زنان بازرگان استان اصفهان همچنین در خصوص فعالیت‌های این کانون گفت: کانون زنان بازرگان استان اصفهان از بانوان فعال حمایت می‌کند اما متأسفانه در استان از 220 خانمی که کارت بازرگانی دریافت کرده اند تنها 43 نفر فعال هستند.  

گلشن ادامه داد: بانوان تحصیل‌کرده ای در استان اصفهان وجود دارند اما متأسفانه قدرت خطرپذیری ندارند. کانون زنان بازرگان استان با استفاده از مجرب ترین اساتید به این بانوان آموزش می‌دهد، ضمن آنکه کانون، در زمینه معرفی بانوان بازرگان به بانک‌ها جهت دریافت تسهیلات نیز فعالیت هایی انجام می دهد.

مدیرعامل شرکت آسانسور و پله‌برقی عرش پیمای اسپادانا با بیان اینکه برنامه‌ کانون حمایت از صادرکنندگان است، افزود: کانون زنان بازرگان استان اصفهان بودجه‌ای سه میلیارد تومانی برای آموزش و صادرات از سوی اتاق بازرگانی ایران در اختیار دارد. 

وی در مورد اهمیت و جایگاه بانوان بازرگان در عرصه اقتصاد کشور اظهار کرد: خانم‌ها در مقایسه با آقایان نظم کاری بهتری دارند اما به دلیل کم‌توجهی‌ها و برخی تعصبات، باید با قدرت و انرژی بیشتری طی مسیر کنند.

وی که تنها بانوی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور در ایران است، اظهار داشت: آسانسورهای شرکت عرش پیمای اسپادانا بعد از آسانسور برج میلاد بالاترین سرعت را در میان آسانسورها دارند.

گفتنی است هفتمین نمایشگاه اختصاصی آسانسور، پله های برقی، صنایع و تجهیزات وابسته تا 10 آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان طی ساعات بازدید 13 الی 21 برپاست.